stara-Strefa Rodziców

Witamy wszystkich rodziców!

Treningi swoich młodych pociech z pewnością są dla rodziców pewnym testem. Dziecko wraz z rodzicem muszą nawiązać kontakt z trenerem, dostosować się do nowych zasad czy też odnaleźć się w nowym otoczeniu.

W związku z tym prosimy aby każdy rodzić wziął pod uwagę kilka ważnych punktów:

1. Przychodźmy na trening.

Im większa frekwencja tym większa frajda i doskonalenie swoich umiejętności.

2. Nie spóźniajmy się na treningi.

Jest to bardzo ważne ponieważ wszelakie spóźnienia dezorganizują zajęcia.

3. Chwal swojego młodego „sportowca”

Każde nawet małe, miłe słowo podziała motywująco na dziecko. Jeśli dziecko będzie czuło wsparcie rodziców, będzie zadowolone z siebie i z większą wiarą będzie przychodzić na następne zajęcia

4. Odpowiednie nawodnienie,

Podczas treningu postarajmy się zabezpieczyć najlepiej w wodę niegazowaną dla swojego dziecka. Unikajmy napojów gazowanych.

5. Strój sportowy.

Podczas zajęć pamiętajmy o odpowiednim stroju dla naszego dziecka. Najwygodniejszym dla dziecka strojem jest luźny strój sportowy, dostowany do warunków atmosferycznych oraz odpowiednie obuwie.

6. Punkt pierwszy – trener ma zawsze rację.

punkt drugi – jeśli wydaje nam się, że trener nie ma racji – patrz punkt pierwszy Nie krytykujmy pracy trenera, chcemy dla naszych podopiecznych jak najlepszych warunków do pracy i potrzebujemy do tego zaufania.

Cały czas pozostajemy do Państwa dyspozycji i jesteśmy cały czas otwarci na wszelakie pytania. Jesteśmy do dyspozycji po treningu, pod telefonem czy też na mailu.

Pliki do pobrania: