stara-o Soccer Kids

Soccer Kids – Zabawa z pasją

UKS Soccer Kids to klub sportowy, który prowadzi treningi piłkarskie dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. W zajęciach mogą uczestniczyć zarówno dziewczynki jak i chłopcy. Zasadniczymi celami zajęć naszego klubu jest propagowanie aktywności fizycznej, promocja zasad aktywnego stylu życia oraz edukacja prozdrowotna realizowane poprzez ogólnorozwojowe zajęcia sportowe oraz zabawę z piłką nożną.

Dlaczego My?

Naszą ambicją jest stworzenie dzieciom jak najlepszych warunków do profesjonalnego treningu. Wyróżnikiem naszej szkółki jest obycie w świecie piłkarskim oraz w pełni profesjonalne podejście do organizacji zajęć, które pozwoli rozwinąć u Twojego dziecka sprawność fizyczną, pracę w grupie oraz miłość do najpopularniejszego bodaj sportu na naszym globie. Zawodnicy UKS Soccer Kids trenujący w Łowiczu w po okresie szkolenia w naszych klubie przechodzą do partnerskiego klubu którym jest MUKS Pelikan Łowicz.

Jak trenujemy?

Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu. Każda sesja treningowa podzielona jest na zajęcia ogólnorozwojowe i zajęcia piłkarskie – prowadzenie piłki, podania, uderzenia do bramki oraz gra w mini meczach.

Podarujmy dzieciom niepowtarzalną szansę obcowania z piłką nożną i świetną zabawę!