Rocznik 2011: Premierowy turniej w Grodzisku Mazowieckim

Nasza zgrana ekipa z rocznika 2011 wystąpiła w mikołajkowym turnieju w Grodzisku Mazowieckim. Był to pierwszy oficjalny turniej naszych sześcioletnich zawodników.

Drużyna prowadzona przez trenera Filipa Ziółkowskiego wzięła udział w Mikołajkowym Turnieju zorganizowanym przez Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Podczas zawodów nasza drużyna zmierzyła się z gospodarzami, Piastem Piastów oraz Żyrardowianką Żyrardów. Na tle mocnych przeciwników wypadliśmy bardzo dobrze, strzeliliśmy mnóstwo bramek, a nasi zawodnicy w nagrodę za świetną postawę otrzymali złote medale.

– Nasi gracze spisali się bardzo, bardzo dobrze. Strzeliliśmy najwięcej goli w turnieju i radość po zdobytych golach była chyba najpiękniejsza. Był to tak naprawdę pierwszy turniej, wcześniej graliśmy tylko mecze towarzyskie. Będziemy występowali na turniejach zapewne coraz częściej bo młodzi zawodnicy bardzo chętnie chcą rywalizować z rówieśnikami z innych klubów – ocenił trener Filip Ziółkowski.

Soccer Kids-2011: Bartosz Ciupa, Alan Lasota, Alan Młynarski, Michał Gajda, Filip Zarzycki, Marcel Leszczyński, Mateusz Ruta, Tomasz Wojciechowski, Ksawery Kruk, Igor Łukawski.

Dodaj komentarz