Rocznik 2011: Kolejne turniejowe doświadczenia

W minioną niedzielę 7 stycznia podopieczni trenera Filipa Ziółkowskiego z rocznika 2011 mierzyli swoje siły w turnieju halowym zorganizowanym przez MKS Piaseczno.

W czasie turnieju rywalizowaliśmy m.in. z zespołami taki jak: Delta Warszawa czy Mazur Karczew. Turniej obfitował w mnóstwo pięknych bramek oraz składnych akcji. Poziom był naprawdę bardzo wysoki, ale najważniejsza była dobra zabawa. Gracze Soccer Kids świetnie bawili się na hali w Piasecznie i to jest najważniejsze. Nasza drużyna zapisała na swoim wszystkie możliwe wyniki. „Soccerowcy” schodzili z parkietu jako zwycięzcy, przegrani oraz jako zawodnicy którzy z rywalami zremisowali. Co ciekawe do najlepszej drużyny turnieju wybrany został Ksawier Kruk, który na co dzień trenuje w Domaniewicach, gdzie mieści się odział UKS Soccer Kids.

Nasi zawodnicy odhaczyli już turnieje w Grodzisku Mazowiecki i Piasecznie, przed zespołem kolejne turnieje w Skierniewicach, Głownie i Karczewie. Im więcej grania tym lepiej!

UKS Soccer Kids-2011: Filip Zarzycki, Mateusz Ruta, Alan Młynarski, Igor Łukawski, Alan Lasota, Szymon Gajda, Michał Gajda, Bartek Ciupa, Tomasz Wojciechowski, Nikodem Plichta, Franek Tomasik, Ksawier Kruk.

Dodaj komentarz