Rocznik 2010: Lepsi od Legii Soccer Schools w Słupnie

Nasz zespół z rocznika 2010 wzięł udział w turnieju w Słupnie. Nasza ekipa spisała się świetnie i zajęła drugie miejsce. W niedzielnym turnieju w Słupnie nasi gracze trafili do grupy z Królewskimi Płock, Soccer Słupno I oraz Legia Soccer Schools Płońsk.

Zespół trenera Macieja Grzegorego wygrał pierwszy mecz z Królewskimi Płock po golach Adama Dylika i Filipa Pawlaty 2:1. W kolejnym meczu łowiczanie zremisowali po bardzo ciekawym meczu z Soccerem Słupno 1:1, a w ostatnim grupowym meczu dali koncert gry przeciwko Legii Soccer Schools. Nasza ekipa od początku zaatakowała i strzelił aż 5 goli, nie tracąc ani jednego. Jak widać nie taka straszna jest nawet Legia!

W meczu półfinałowym UKS Soccer Kids 2010 pokonał bo bardzo ciekawym meczu drużynę AP Chlebnia 3:2. Niestety w meczu finałowym łowiczanie szybko stracili gola z Deltą Słupno i mimo wielu prób nie udało się doprowadzić do remisu. Łowiczanom zabrakło szczęścia, gdy w ostatnich minutach rywali uratował słupek. W turnieju w Słupnie najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik UKS Soccer Kids – Adam Dylik, który strzelił sześć goli w turnieju.

Grupa:
UKS Soccer Kids-2010 Łowicz – Królewscy Płock 2:1; br.: Adam Dylik, Filip Pawlata
UKS Soccer Kids-2010 Łowicz – Soccer Słupno I 1:1; br.: Adam Dylik
UKS Soccer Kids-2010 Łowicz – Legia Soccer Schools 5:0; br.: Adam Dylik 2, Paweł Lenarczyk, Miłosz Soja, Bartosz Kośmider
Półfinał:
UKS Soccer Kids-2010 Łowicz – AP Chlebnia 3:2; br.: Adam Dylik 2, Miłosz Soja
Finał:
UKS Soccer Kids-2010 Łowicz – Delta Słupno 0:1

UKS Soccer Kids-2010 Łowicz: Bartosz Kośmider, Jan Węglik, Miłosz Soja, Filip Pawlata, Paweł Lenarczyk, Adam Dylik, Filip Pawlata, Filip Makoś.

Dodaj komentarz