Rocznik 2010: Dobry występ Soccer Kids w Skierniewicach

Zawodnicy UKS Soccer Kids Łowicz z rocznika 2010 wzięli udział w Memoriale im. Andrzeja Zelenaya, który odbył się w Skierniewicach.

Do rywalizacji przystąpiły oprócz Soccer Kids jeszcze pięć innych zespołów – Unia Skierniewice, Widok Skierniewice, UKS AP Rawa Mazowiecka, Relax Radziwiłów oraz Jutrzenka Drzewce. W turnieju wszystkie drużyny grały ze sobą, ale nie była prowadzona oficjalna tabela.

– Jestem bardzo zadowolony z gry w turnieju. Od pierwszego do ostatniego meczu graliśmy tak jak się uczymy. Każą akcję próbowaliśmy rozgrywać krótkim podaniem od własnej bramki, szukaliśmy pojedynków z rywalami i nie baliśmy się dryblować. W każdym ze spotkań mieliśmy mnóstwo sytuacji podbramkowych i z tego można być zadowolonym. Wyniki były bardzo dobre, ale nie najważniejsze. Cieszy mnie bardziej sama gra i to, że zawodnicy sami czują, że nasza gra może być fajna i skuteczna – ocenił trener Maciej Grzegory

UKS Soccer Kids Łowicz: Miłosz Soja, Filip Pawlata, Adam Dylik, Paweł Lenarczyk, Filip Makoś, Jan Węglik, Franciszek Kosmowski, Bartosz Kośmider.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *