2010: Ciekawy trójmecz w Godzianowie

Podopieczni trenera Mateusza Miazka wzięli udział w towarzyskim trójmeczu w Godzianowie. Gracze UKS Soccer Kids rywalizowali z Pogonią Godzianów oraz Jutrzenką Drzewce.

Nasza drużyna z rocznika 2010 spisała się w obu spotkaniach bardzo dobrze. Nasi zawodnicy starali się rozgrywać piłkę, wykonywać jak najwięcej dryblingów i podań. Pewną przeszkodą była gra gra w sześcioosobowych składach (5+1). Z pewnością gra 4 zawodników w polu + jeden bramkarz stworzyłoby więcej miejsca na boisku i więcej możliwości na parkiecie.

– Próbowaliśmy rozgrywać piłkę. Wychodziło to lepiej i gorzej, ale cieszę się, że takie próby podejmowaliśmy. Utrudnieniem było zapewne gra w 12-osobowych składach na parkiecie. Było mało miejsca na boisku i grając tak jak my było trudno o skuteczne rozegranie piłki. Gramy coraz lepiej i to cieszy – ocenił trener Mateusz Miazek.

UKS Soccer Kids: Olaf Moskwa, Ksawery Kryszkiewicz, Ksawery Fratczak, Antoni Anyszka, Antoni Czekalski, Tomasz Majcher, Mateusz Głowacki, Kacper Kozieł, Jakub Cichal, Jakub Stepniewski, Mikołaj Jakubczak, Alan Kuś i Adam Dałek.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *